Katalóg

Najpredávanejšie produkty

Štítky

Latest Posts

Blog categories

  Blog tags

  Svadby

  Svadba je vraj najväčšia udalosť v živote, no ale čo ak neviete či zoženiete všetko? Nebojte sa, my Vám prinášame nielen doplnky na stolovanie, ale aj balóny, návleky na stoličky, podušky na prstienky, stuhy, stužky, organzy, girlandy, sáčky, stojany na torty a zákusky a svadobné doplnky, ako kniha hostí a podobne.

  Subkategórie

  • Balóny
   Latexové či fóliové. Pre malé deti, dospievajúce deti, dospelých, ale aj tých najstarších. Jednofarebné balóny, balóny s motívnmi, postavičkami a Disney obrázkami.
  • Dekorácie
   Dekorácie alebo inak povedané, výzdoba. Tradičná či netradičná výzdoba sa nachádza priamo tu.
  • Doplnky
   Doplnky nielen na stolovanie, torty, ale aj ku kostýmom alebo napríklad aj do školy.
  • Stolovanie
   Stolovanie je základ každej oslavy. Prinášame taniere, poháre, sviečky, servítky, slamky, príbor, stojany na sladkosti, taniere, košíčky, obrusy.
  • Svadobné kytice

   V tejto kategórií nájdete ORIGINÁLNE svadobné kytice z "balónov", ktoré krásne vyzdobia miestnosť a zaujmu všetkých hostí. Je to najnovší trend na svadbách, ktorý vytvorí krásny dojem nielen na hostí, ale aj na samotných NOVOMANŽELOV.

   Tieto kytice si môžu budúci novomanželia zaobstarať sami, alebo ich môžete podarovať aj Vy niekomu, komu pôjdete na svadbu - určite sa tým stanete veľmi originálni.

   Okrem toho máme aj 2 svadobné kytice, ktoré už patria len a len do rúk nevesty.

  • ostatné kategórie
  na stránku
  Zobrazujem 1 - 12 z 398 položiek
  Zobrazujem 1 - 12 z 398 položiek