Katalóg

Najpredávanejšie produkty

Štítky

Latest Posts

Blog categories

Blog tags

Detské oslavy

Narodenie dieťaťa je najkrajším momentom každého rodiča, tak prečo to neosláviť? Okrem osláv pre novorodenca sa môžete tešiť aj všetkým kresleným postavičkám, oslavám pre dievčatá, chlapcov a dokonca aj krstiny Vášho miláčika. Prezrite si širokú ponuku, ako sú: taniere, balóny fóliové či latexové, poháre, príbory, sviečky, servítky, klobúčiky, f...

Narodenie dieťaťa je najkrajším momentom každého rodiča, tak prečo to neosláviť? Okrem osláv pre novorodenca sa môžete tešiť aj všetkým kresleným postavičkám, oslavám pre dievčatá, chlapcov a dokonca aj krstiny Vášho miláčika. Prezrite si širokú ponuku, ako sú: taniere, balóny fóliové či latexové, poháre, príbory, sviečky, servítky, klobúčiky, frkačky, bannery, vlajočky, obrusy, pozvánky, medaile, piňaty, mašle, šerpy, trúbky, slamky, reťaze, lampióny a iné.

Viac

Subkategórie

 • Labková Patrola - Paw...

  Labková Patrola je dnes fenómen všetkých detí a tak nemôže chýbať ani u Vás doma v detskej izbe.

  Nájdete u nás balóny, ale v ponuke máme aj servítky, obrusy, lopty, plyšové hračky. Ponuku sme ešte nestihli nahodiť celú a preto nás neváhajte kontaktovať ohľadom toho, čo Vám u nás chýba - 0907885470

 • 101 dalmatíncov
  101 dalmatíncov...obrázky s obľúbenými postavičkami Vašich detí na balónoch, tanieroch, pohároch či dokonca frkačkách, banneroch a iných rôznych produktoch môžete nájsť v tejto kategórií.
 • Angry Birds
  Angry Birds...obrázky s obľúbenými postavičkami Vašich detí na balónoch, tanieroch, pohároch či dokonca frkačkách, banneroch a iných rôznych produktoch môžete nájsť v tejto kategórií.
 • Ariel
  Ariel...obrázky s obľúbenými postavičkami Vašich detí na balónoch, tanieroch, pohároch či dokonca frkačkách, banneroch a iných rôznych produktoch môžete nájsť v tejto kategórií.
 • Avengers
  Avengers...obrázky s obľúbenými postavičkami Vašich detí na balónoch, tanieroch, pohároch či dokonca frkačkách, banneroch a iných rôznych produktoch môžete nájsť v tejto kategórií.
 • ostatné kategórie
na stránku
Zobrazujem 1 - 12 z 1671 položiek
Zobrazujem 1 - 12 z 1671 položiek