OSLAVA ŠITÁ NA MIERU

Milí priatelia. Sme veľmi radi, že ste si vybrali práve náš eshop a tým, že ste si klikli na túto kategóriu je nám jasné, že privítate nejaký tip alebo dobrú radu, ako môžete vyzdobiť oslavu (je jedno či slávnostnú alebo len obyčajnú). Práve preto sme sa Vám posnažili pripraviť niekoľko užitočných rád a tipov.

Osláv je denno denne na svete neúrekom a preto skúsime zhrnúť tie najčastejšie: 

NARODENINY

SVADBY, STUŽKOVÁ, PROMÓCIE

VÝROČIA, STRIEBORNÁ A ZLATÁ SVADBA

ROZLÚČKY SO SLOBODOU

DETI: NARODENIE DIEŤAŤA, KRSTINY, 1.sv. PRIJÍMANIE

SVIATKY: VIANOCE, SILVESTER, VEĽKÁ NOC

Narodeninová oslava môže byť - pre deti, bábätká, dospelých, dôchodcov, okrúhle narodeniny, dospelácke narodeniny atď.

Čo však platí pre všetky oslavy je tento základ:

- STOLOVANIE - základom každej oslavy je stôl, za ktorým sedia hostia. Treba na neho uložiť OBRUS (ideálne ak má obrázky či nápis happy birthday alebo pre detičky ich obľúbený rozprávkový motív, ktorého máme naozaj veľa, napríklad na tomto linku: https://napas.sk/11-oslavy-pre-deti#/roztriedenie-obrusy

Pre dospelých máme rôzne obrusy, ale komplet ponuku obrusov nájdete tu: https://napas.sk/10-narodeniny-a-vyrocia#/dospeli-vsetci_dospeli/roztriedenie-obrusy

- PRESTIERANIE - na prestretie stola potrebujeme: taniere, poháre, servítky, slamky a ak chcete byť kreatívny a vyčarovať naozaj prekrásny stôl, tak určite aj stojany na sladkosti alebo torty a rôzne okrasné doplnky na stôl.

Na prestieranie stola opäť nezabudnite na malé deti, ktorým sa páčia detské motívy, no a úplne všetko na stôl a prestieranie nájdete tu: https://napas.sk/11-oslavy-pre-deti#/roztriedenie-dekoracie-doplnky-obrusy-pohare-party_sady-servitky-slamky-sviecky-taniere

Napríklad takto si poradila s výzdobou naša zákazníčka pre svoje novorodeniatko: - VÝZDOBA - Najdôležitejšia časť!! Výzdoba je najdôležitejšia a to už len preto, lebo si ju ako prvú všimnete pri vstupe do miestnosti alebo na záhradu. My odporúčame BALÓNY, BANNERY, ZÁVESNÉ GIRLANDY, LAMPIÓNY, šPIRÁLY, KONFETY NA ZEM A STOLY, DEKORÁCIE NA STOLY A VEĽA INÉHO:

Inšpirovať sa nechali aj dievčatá pri rozlúčke so slobodou, ktoré zvolili jednoduchú výzdobu na stôl a to nápis "Nevestin Team", náhrdelníky "Štamperlíky" špeciálne určené na rozlúčku so slobodou alebo napríklad aj náramky s označením, že tieto baby patria do tímu lúčiacej sa nevesty so slobodou.

Opať srdečne ďakujeme za fotky a radosť, ktorú ste nám urobili :o)

Ale aj naša mamička nelenila....

BALÓNOVÁ VÝZDOBA:  pozostáva z balónov, ktoré môžu byť fóliové alebo latexové. Vzorované, jednofarebné, s motívmi, nápismi, číslami, rozpávkovými postavičkami, "spievajúce", "svietiace" a iné. U nás sa nachádza viac, ako 850 balónov a budete to mať naozaj ťažké pri výbere, ale skúsime Vám ukázať pre nás tie najkrajšie:

Balóny pre deti Disney a iné: https://napas.sk/11-oslavy-pre-deti#/motiv-napis-obrazky-postavicky/roztriedenie-balony

Balóny happy birthday pre každého: https://napas.sk/11-oslavy-pre-deti#/motiv-napis-obrazky-postavicky/roztriedenie-balony

Balóny pre výnimočný vek nájdete https://napas.sk/10-narodeniny-a-vyrocia#/motiv-cisla/roztriedenie-balony

Balóny patria aj na svadby a iné slávnostné udalosti. Ba priam si tieto udalosti balóny pýtajú.

S balónmi nikdy nič nepokazíte a čím viac, tým lepšie.

Sme radi, že naše balóny potešili aj detičky a vyčarovali im takýto nádherný úsmev -ĎAKUJEME :o)

Komplet ponuku balónov nájdete tu: https://napas.sk/15-vsetky-vyrobky#/

Nachádzajú sa tu balóny na všetky typy osláv a slávností.

Stačí si len otvoriť všetky výrobky a vľavo nižšie zakliknúť "balóny". No a pokiaľ chcete podrobnejší filter, tak si môžete navoliť napríklad - materiál, farbu alebo vzor, no vybrať si môžete aj pohlavie detí alebo dospelých. U nás nájdete balóny pre každú vekovú kategóriu!!!

ČO BY STE MALI VEDIEŤ O BALÓNOCH???

Najčastejšie sa stretávame s tým, že si ľudia prajú, aby ich balóny lietali vo vzduchu.

Ale ako? Jednoduchá odpoveď je: "hélium".

ČO BY STE ALE MALI O PLNENÍ HÉLIOM VEDIEŤ??

Hélium je plyn, ktorý vydrží v balónoch od 3 hodín až po 3 týždne.

KTORÝ BALÓN VYDRŽÍ 3 HODINY A KTORÝ 3 TÝŽDNE??

Latexové, tzv. obyčajné priesvitné balóny či už farebné, vzorované alebo iné, sú veľmi tenké a nemajú spätný ventil. Preto Vám vydržia najkratšie a to maximálne 6 hodín pri určitých podmienkach.

Výdrž hélia v latexových balónov totiž závisí od tepla (ak ich vystavujete slnečnému žiareniu, vydržia menej), ďalej od toho, ako ich zaviažete (preto ich vždy najskôr zauzlite a až potom použite "stuhu" na previazanie a samozrejme aj kvalita balónov.

Výdž hélia vo fóliových balónoch je najdlhšia a to spravidla od 1 týždňa až po 3 týždňe.

Fóliové balóny majú totiž inú kvalitu. Sú pevnejšie a majú spätný ventil, ktorý nedovoľuje héliu, aby len tak rýchlo uniklo.

NA PLNENIE HÉLIOM potrebujete buď "HÉLIOVÚ FĽAŠU" alebo môžete OSOBNE prísť aj ku nám do kancelárie "NAPLNIŤ BALÓN HÉLIOM", alebo si od nás môžete prenajať si "HÉLIOVÚ FĽAŠU" na väčšie množstvo balónov (aj 1000ks).

A keď už je reč o plnení a héliových fľašiach, prečo to neskombinovať spolu?

Aby ste si nemysleli, že to všetko necháme na Vás, ponúkame Vám možnosť prenajať si fľašu na veľké akcie a nielen to, ale k tomu Vám ich môžeme prísť aj na Vaše požiadanie naplniť.

Presne tak to urobila aj jedna veľká firma, ktorej sme boli pomôcť naplniť až 1300 balónov a výsledkom bola naša radosť, keď sme videli, ako krásne si to vyzdobili.

Veď sa presvedčte samy - ponúkame len malý zlomok z toho, čo sa nachádzalo na tejto veľkej akcii s úžasnými ľudmi.

Veľká vďaka za pohostenie a pomoc pri fúkaní, patrí skvelým pracovníčkam z tejto firmy  :o)

Spokojnosť prejavili aj hostia...

A spokojnosť sme prejavili aj my..

Tak, to by bolo ku balónovej výzdobe a čo to ostatné??

Ďalším kúskom, ktorý na oslavy patrí, je jednoznačne "banner".

Bannerov máme koľko Vám len hrdlo ráči - na SVADBY, NARODENINY, SVIATKY, VÝROČIA, ROZLÚČKY, KRSTINY, WELCOME HOME atď...

Je len na Vás aký banner si vyberiete  

Ku výzbode si pribalte aj girlandy, visiace špirály alebo konfety, ktoré rozsypete na zem, stôl či vystreľovacie konfety, ktoré budete mať nachystané, aby ste ich vytiahli v pravý čas a prekvapili hostí tým, že ich vystrelíte, ako raketu.

Ďalším tipom na vyzdobenie miestnosti sú organzy, ktoré odporúčame skôr na slávnosti alebo návleky na stoličky. Organzy sa pokladajú na stôl a kombinujú sa rôzne.

Aj takto krásne sa dá organzou vyzdobiť stôl. Stačí ju len položiť alebo poprepletať a hneď oživí aj obyčajný biely obrus. Dokonca už netreba toho veľa. No, čo poviete?

No a na záver dodáme už len toľko:

- Ak chcete byť najlepším hostiteľom, tak skúste staviť aj na pozvánky, klobúčiky na hlavu a frkačky, ktoré Vašu oslavu dostanú do elánu.

Možností a produktov, ktoré zvoliť na oslavu je tisíce a keby Vám máte vymodelovať všetky možnosti, tak by ste nám zrejme pri toľkom čítaní zaspali.

Nelámte si hlavu s prípravou oslavy!

MY VÁM OSLAVU UŠIJEME NA MIERU!!!

STAČÍ LEN ZAVOLAŤ NA ČÍSLO 0907 885 470 

- zdarma Vám zostavíme zoznam na výzdobu oslavy

- zdarma Vám pomôžeme s programom

- za príplatok Vám pomôžeme s výzdobou

Tešíme sa na Vás :o)