Hélium - fúkanie balónov, fľaše, prenájom héliovej fľaše + praktické informácie a video (ako fúkať). NAVIAC máme aj 4200 párty výrobkov - pozrite si celú našu ponuku na eshope.

Hélium na párty je najvýhodnejšia a časovo najúspornejšia náhrada za obyčajný spôsob fúkania balónov.

PONÚKAME VÁM NAJLACNEJŠIE FÚKANIE BALÓNOV A PREDAJ FLIAŠ ZA BEZKONKURENČNÚ A NAJNIŽŠIU SUMU NA SLOVENSKU!!

Okrem fúkania balónov ponúkame prenájom héliovej flaše na väčšie akcie alebo predávame aj menšie plynové bomby za výhodné ceny.

Ďalej ponúkame aj pumpy na fúkanie latexových balónov alebo balónov, ktoré sa plnia vzduchom, ktoré Vám uľahčia prácu. Skúste pozrieť "HÉLIUM, SLUŽBY, DOPLNKY".

Môžete prísť priamo ku nám do Bratislavy, alebo my prídeme ku Vám (príchod za Vami platí len pre BA a okolie, pre nafúknutie min. 50ks balónov, fúkanie urobíme za Vás. Viazanie a stuhy grátis!).

Aktuálne zľavy a ceny platia do vypredania zásob, tak neváhajte a v prípade záujmu objednávajte priamo na uvedených podstránkach alebo volajte:

0907 885 470

NOVINKA!!!

Doplnili sme pre Vás aj praktické a cenovo veľmi výhodné ručné balenie hélia v spreji.

Opäť spomenieme aj  prenájom héliovej flaše na väčšie akcie alebo predaj menších plynových bômb za výhodné ceny. Ďalej ponúkame aj pumpy na fúkanie latexových balónov alebo balónov, ktoré sa plnia vzduchom, ktoré Vám uľahčia prácu. Skúste pozrieť HÉLIUM, SLUŽBY, DOPLNKY - pumpy.

Praktické informácie a rady

Naše héliové bomby sú ľahkou a rýchlou variantou, ako naplniť niekoľko kusov balónikov alebo aj jeden väčší. Fľaša je jednorázová a po použití ju môžete zlikvidovať. Hélium je zdravotne neškodný, bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu, chemicky úplne inertný – nie sú známe žiadne chemické zlúčeniny hélia.

Ako skladovať héliové fľaše?

Skladovanie je nenáročné a môžete skladovať kdekoľvek. Fľaša vydrží veľmi dlho a ak ste hélium neminuli, môžete ho použiť napríklad aj o pol roka. Hélium z fľaše neuniká. 

Hélium je absolútne bezpečný plyn, ktorý sa neviaže s inými molekulami, takže nie je výbušný. My sami skladujeme niekoľko desiatok fliaš doma... Ak ste hélium minuli, jednoducho fľašu zaneste do najbližšej zberne surovín. Urobíte niečo pre ochranu nášho životného prostredia.

Koľko balónikov reálne nafúknete z héliovej bomby?

Chceme byť ku Vám úprimný a hneď na rovinu Vám povieme, že i napriek tomu, že výrobca uvádza číslo 20, 30 či 50 balónov, skúsenosti hovoria niečo iné.

Héliové fľaše"20",  "30" alebo "50" sú na plnenie 9" palcových balónov, avšak ľudia najčastejšie kúpia balóny v bežných predajniach, kde sú najčastejšie balóny o 2 - 3 palce väčšie. I napriek tomu, že by sa mohlo niekomu zdať, že ide len o 2, respektíve 3 palce, ich vplyv na množstvo nafúknutých balónov je však veľmi výrazný.

Výsledkom teda je, že z héliovej fľaše "20" nafúknete asi 10 balónov, z fľaše "30" nafúknete okolo 15ks balónov a z fľaše "50" okolo 25 balónikov bežnej dostupnej veľkosti.

Koľko balóny vydržia lietať?

Kedže ide o plyn, ktorý časom vypŕcha cca do 12 hodín, treba vedieť, ako sa dá výdrž predĺžiť alebo v akom balóne hélium vydrží aj niekoľko dní. Sú dve možnosi, ktoré môžete využiť pri fúkaní héliom a to balóny latexové a balóny fóliové. Viac sa dozviete v sekcii "fúkanie balónov" pri každom type fúkaného balóna alebo nižšie vo videu.

Ako na to?

Ak si neviete dať rady, ako nafúknuť balónik héliom, ponúkame Vám jednoduché video, ktoré si stačí len pozrieť.